İletişim & Ulaşım Bilgileri

 

 

YAZIŞMA VE BÜRO ADRESİ:  

İzmir Cad. Sümer 1 Sk. 14/1-2
Kızılay Ankara TURKEY
 


Tel & Faks: +90 312 418 TFSF (8373)
E-posta:
info@tfsf.org.tr   

-------------------------------------------------------------------

  ON-LINE YARIŞMALAR TEKNİK KONULAR İÇİN: 

TFSF On-Line Yarışmalar Teknik Sorumlusu

E-Posta: onlineyarismalar@tfsf.org.tr

-------------------------------------------------------------------

 YARIŞMA ONAY BAŞVURULARI İÇİN: 

TFSF Yarışmalar Onay Sorumlusu

Ömer GEMİCİ 

E-posta: yarisma@tfsf.org.tr0530 172 6117

-------------------------------------------------------------------

FIAP Türkiye Temsilcisi

Yusuf BİTON
E-Posta: yusuf.biton.tfsf@gmail.com

-------------------------------------------------------------------

Çalışma Birimleri

.

EĞİTİM: 

Mebrur Hatunoğlu (mebrur@gmail.com)
Abdullah Sezgin (abdullahsezgin@gmail.com)
İlhan Özer (ilhozer@gmail.com)
Yıldıran Yıldırım (yildiran@atauni.edu.tr)

.

MÜZE HAZIRLIK BİRİMİ:

Baytekin Kara (baytekinkara@hotmail.com)
Tayfun Kocaman (kocaman.tayfun@gmail.com)

.

WEB SAYFASI BİRİMİ:

Baytekin Kara (baytekinkara@hotmail.com)

Mehmet Kostakoğlu (mehmetkostakoglu@gmail.com)

.

YARIŞMALAR BİRİMİ: 

Hakan Tokuç (tokuchakan@gmail.com)

.

SANAT GALERİSİ ve SERGİ ORGANİZASYONU BİRİMİ:

İbrahim Göksungur (ibrahim@goksungur.com)

.

BASIN ve HALKLA İLİŞKİLER: 

Necip Evlice (nevlice@hotmail.com)
Cengizhan Günesen (cgunesen@gmail.com)

.

HUKUK İŞLERİ BİRİMİ: 

Sefa Aydoğan (aydoganavsefa@hotmail.com)
Sertaç Özmen (sertacozmen@gmail.com)

.

YAYINLAR BİRİMİ: 

Necip Evlice (nevlice@hotmail.com)
İlhan Özer (ilhozer@gmail.com)

.

ÜYE ve ADAY DERNEKLERLE İLİŞKİLER:

Abdulla Sert (abdulla.sert@gmail.com)

İSTANBUL: İbrahim Göksungur (ibrahim@goksungur.com)
 

TRAKYA:  Hakan Tokuç (tokuchakan@gmail.com)
 

MARMARA: İlhan Özer (ilhozer@gmail.com)
 

EGE: Tayfun Kocaman (kocaman.tayfun@gmail.com),
Ahmet Serdar Turan (a.serdarturan@yahoo.com.tr),
Sertaç Özmen (sertacozmen@gmail.com)


BATI AKDENİZ: Ali Aral (aaral@superonline.com)

DOĞU AKDENİZ: Sefa Aydoğan (aydoganavsefa@hotmail.com)

BATI KARADENİZ: Ender Ozan Albayrak (eozanalbayrak@gmail.com)

DOĞU KARADENİZ: Feridun Aydın (feridunaydin61@hotmail.com),
Mehmet Kostakoğlu (mehmetkostakoglu@gmail.com)

ORTA ANADOLU: Murat Ziya Öztürk (mz_@msn.com),
Necip Evlice (nevlice@hotmail.com),
Mebrur Hatunoğlu (mebrur@gmail.com)

DOĞU ve GÜNEY DOĞU: İnan Orhan (akininan@hotmail.com),
Yıldıran Yıldırım (yildiran@atauni.edu.tr),
Sefa Aydoğan (aydoganavsefa@hotmail.com)

 

ÜYE DERNEK ETKİNLİKLERİNE DESTEK BİRİMİ:

Ahmet Serdar Turan (a.serdarturan@yahoo.com.tr)
Cengizhan Günesen (cgunesen@gmail.com)

.

DERNEK DIŞI FOTOĞRAF OLUŞUMLARIYLA İLİŞKİLER BİRİMİ:

Baytekin Kara (baytekinkara@hotmail.com)

.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIYLA İLİŞKİLER BİRİMİ:

 

Necip Evlice (nevlice@hotmail.com)
Sefa Aydoğan (aydoganavsefa@hotmail.com)
Sertaç Özmen (sertacozmen@gmail.com)
Murat Ziya Öztürk (mz_@msn.com)

.

KAMUYLA ve OLASI SPONSORLARLA İLİŞKİLER BİRİMİ:

İbrahim Göksungur (ibrahim@goksungur.com)
Necip Evlice (nevlice@hotmail.com)

.

ETKİNLİKLER BİRİMİ:

Ahmet Serdar Turan (a.serdarturan@yahoo.com.tr)
Murat Ziya Öztürk (mz_@msn.com)
Abdulla Sert (abdulla.sert@gmail.com)

.

FIAP İLİŞKİLER BİRİMİ:

Abdulla Sert (abdulla.sert@gmail.com)
Sertaç Özmen (sertacozmen@gmail.com)

.

ULUSLARARASI İLİŞKİLER BİRİMİ:

Burcu Uysal (burcuuysal@gmail.com)
Ahmet Serdar Turan (a.serdarturan@yahoo.com.tr)