2017/090 Bergama Bel-BEAFSAD 6. Bergama Fotoğraf Günleri ve Foto Maratonu

Düzenleyen Kurum: Bergama Belediyesi ve Bergama Amatör Fotoğraf Sanatı Derneği (BEAFSAD)
TFSF Onay No 2017/090
Yarışma Türü / Durumu: Ulusal / Sonuc
Bölümler:
Son Katılım Tarihi: 17.9.2017
Seçici Kurul Toplanması: 17.9.2017
Sonuç Bildirim Tarihi: 17.9.2017
İlgili Kişi: Nesrin ERMİŞ
Telefon No: 0535 630 46 33
@ Posta:
Tfsf Temsilcisi: Zafer Gazi TUNALI
Tfsf Temsilci @ Posta:
Türkçe Şartname Linki: Katılım Formu (TR)





Detay Bilgi:

 

Sonuç Bildirim Listesi için tıklayınız...

 

A KATEGORİ (Tarih – Mimari):

 

A...... 1'inci.... SERTAÇ NURTAN............................ 9......... 4........... İSTANBUL

 

A...... Man..... SERKAN ÜLKER.............................. 7......... 2........... İZMİR

 

A...... Sergi.... ERDAL DELBIÇAKOĞLU............... 75......... 2........... İZMİR

 

A...... Sergi.... ERDAL TÜRKOĞLU........................ 3......... 3........... İZMİR

 

A...... Sergi.... ERDEM ARİF YİĞİT........................ 35......... 1........... MANİSA

 

A...... Sergi.... ERDEM ARİF YİĞİT........................ 35......... 4........... MANİSA

 

A...... Sergi.... HAVVA ALFAHAD........................... 110......... 1........... AYDIN

 

A...... Sergi.... HAVVA ALFAHAD........................... 110......... 3........... AYDIN

 

A...... Sergi.... HAVVA ÖNDER................................ 14......... 4........... BURSA

 

A...... Sergi.... ORÇUN BİLGİN................................ 36......... 1........... İZMİR

 

A...... Sergi.... SERKAN ÜLKER.............................. 7......... 1........... İZMİR

 

A...... Sergi.... SEVAL ORAL NURTAN................... 8......... 4........... İSTANBUL

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

B KATEGORİ (Hayatın İçinden):

 

B....... 1'inci.... ERCÜMENT ERSOY........................ 46......... 3........... ADANA

 

B....... Man..... HAMEDİ PEYMAN BEHTASH....... 23......... 3........... İZMİR

 

B....... Sergi.... ADİL ALPKOÇAK............................ 2......... 3........... İZMİR

 

B....... Sergi.... AHMET TURAN BİTER................... 38......... 3........... BURSA

 

B....... Sergi.... EMRAH TAŞKIRAN......................... 22......... 1........... İZMİR

 

B....... Sergi.... ERDAL TÜRKOĞLU........................ 3......... 2........... İZMİR

 

B....... Sergi.... ERHAN DAYI.................................... 85......... 4........... MANİSA

 

B....... Sergi.... MURAT MUTLU............................... 12......... 3........... İZMİR

 

B....... Sergi.... OGÜN BALCI.................................... 116......... 1........... İZMİR

 

B....... Sergi.... OSMAN ÖNDER................................ 15......... 2........... BURSA

 

B....... Sergi.... SERKAN ÜLKER.............................. 7......... 3........... İZMİR

 

B....... Sergi.... SEVAL ORAL NURTAN................... 8......... 4........... İSTANBUL

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

B KATEGORİ (Hayatın İçinden):

 

C...... 1'inci.... EMRAH TAŞKIRAN......................... 22......... 3........... İZMİR

 

C...... Man..... BÜNYAMİN KARATAŞ.................... 66......... 1........... BALIKESİR

 

C...... Sergi.... AYSEN KARADENİZ....................... 61......... 4........... EDİRNE

 

C...... Sergi.... EMRAH TAŞKIRAN......................... 22......... 2........... İZMİR

 

C...... Sergi.... FATMA GÜL AKDİN YILMAZ....... 77......... 3........... İZMİR

 

C...... Sergi.... GAZANFER DEMİRER.................... 24......... 4........... SAMSUN

 

C...... Sergi.... GAZANFER FİLİZ............................ 4......... 3........... EDİRNE

 

C...... Sergi.... HAMEDİ PEYMAN BEHTASH....... 23......... 1........... İZMİR

 

C...... Sergi.... HAYATİ DURMUŞ............................ 50......... 3........... BALIKESİR

 

C...... Sergi.... NEDİM YALÇIN KİREMİTÇİ......... 49......... 4........... BALIKESİR

 

C...... Sergi.... SERKAN ÜLKER.............................. 7......... 1........... İZMİR

 

C...... Sergi.... SEVAL ORAL NURTAN................... 8......... 1........... İSTANBUL

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

BİANCHİ ÖZEL ÖDÜLÜ:

O.................... MURAT YILMAZ.............................. 76......... 2........... İZMİR