TFSF Yönetimi 4.Uluslararası Malatya Fotokamp’ında..

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Yönetim Kurulu olarak 28 Haziran - 1 Temmuz 2018 tarihlerinde Arapgir Kayaarası Kanyonunda gerçekleştirilen Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) ile Arapgir Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu 4.Uluslararası Malatya Fotokamp’ında yer aldık.
 
Ülkemizin en güzel coğrafyalarından biri olan Arapgir Kayaarası Kanyonu birçok fotoğraf sanatçısını bir araya getirirken, bu ortamda federasyon ile sanatçıların bir arada olması için yönetim kurulu toplantısı bu organizasyon bünyesinde yapılmış ve açılan stand ile tüm fotokamp katılımcılarına ve fotoğraf severlere ulaşılmaya çalışılmıştır. Türkiye'deki 57 fotoğraf derneğinin çatı kuruluşu olan federasyonumuz, fotoğraf sanatının yaygınlaşması, dernekler arasındaki işbirliklerinin geliştirilmesi ve ortak çalışmalarla fotoğraf sanatındaki bilgi paylaşımının artmasına katkıda bulunmak amacıyla TFSF Yönetim Kurulu toplantılarını üye derneklerin bulunduğu kentlerde planlamaya çalışmaktadır. 28 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihleri arasında, üyemiz olan Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneğimizin ve Arapgir Belediyemizin değerli yönetici ve üyelerinin çabalarıyla yapılan ve uluslararası boyuta uzanan Malatya Fotokamp’a Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte katılmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
 
MAFSAD Başkanı İnan ORHAN ile yönetim kurulu ve üyelerine, Fotokamp Koordinatörü Mustafa Ertekin’e, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’na, etkinliğe katılan, emek veren, birlikte bir şey yapıp paylaşan tüm sanatçılarımıza teşekkür ediyoruz. Festival havasında geçen bu fotokampın diğer bölgelerdeki fotoğraf derneklerimize örnek olmasını dileriz.