TFSF Yönetim Kurulu olarak 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü Saat 11:00'de ATAMIZI ziyarete gidiyoruz.

Değerli Dernek Başkanlarımız ,TFSF Delegelerimiz ve TFSF Yarışma Temsilcilerimiz, 

27 Nisan 2019 Günü  yapılan 9ncu Genel Kurulumuz sonrası seçilen Yönetim Kurulu olarak  25 Mayıs 2019  Cumartesi günü saat 11:00'de Anıtkabir'e  Atamızı ziyarete gidiyoruz. Sizlerin varlığı ile oluşan Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu adına onun mozolesine çelenk bırakıp, saygı duruşunda bulunup, şeref defterine duygularımızı yazacağız. Tören sonrası toplu bir "Aile Fotoğrafı" çektireceğiz. 

İsteğimiz sizlerin ve dernek üyelerinizin de bizlere eşlik etmesi ve sadece 22 kişilik bir Yönetim Kurulu olarak değil ona yarışır bir kalabalık ile bulunmak. Mevcut tüm derneklerimizden temsilciler bulunması bizleri sevindirecektir. 

Bu nedenle bu tarihi üyelerinize duyurmanızı ve katılmayı düşünen kişilerin listesini sizlerin aracılığı ile en geç 23 Mayıs 2019 tarihine kadar ofis@tfsf.org.tr adresine  bir mail ile iletmenizi bekliyoruz.  Mailde katılımcıların "derneği, katılımcının ismi, telefon ve mail adresini"  lütfen belirtiniz. Katılımcılara o günün hatırası için bir yaka kartı hazırladık ve Anıtkabir'de kendisine  takdim edeceğiz. 

Huzur, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde TFSF üyesi  tüm fotoğraf dostlarımızı bekliyoruz !