TFSF Haber Arşivi

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Kupası 2018 sonuçlandı

''ÇİN'' Fotoğraf Sergisi TFSF Sanat Galerisinde..
FIAP'ın resmi olarak desteklediği Federasyonumuzun galerisi; TFSF'nin gezici sergilerinden biri olan "ÇİN" Sergisine ev sahipliği yapıyor. 13 - 28 Kasım tarihleri arasında görülebilecek sergide: 30 adet 50*70 cm boyutlu baskılı, 70*100 cm'lik çerçeveli fotoğraflar yer alıyor.
Usta foto muhabir Ara GÜLER hayatını kaybetti

TFSF Yönetim Kurulu Salihli’de…

KAMUOYUNA DUYURU
KAMUOYUNA DUYURU
Güney Afrika'da 34.sü düzenlenen FIAP (Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu) Genel Kuruluna Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu adına YK Başkanı Beyhan ÖZDEMİR, YK Başkan Yardımcı ve Uluslararası ilişkiler sorumlusu Sefa ULUKAN ve FIAP Temsilcimiz Yusuf BİTON katılmıştır.
Fotoğrafta Türkiye'nin Büyük Başarısı
Fotoğrafta Türkiye'nin Büyük Başarısı
Memleketimden Görsel Hikâyeler adlı Belgesel Fotoğraf Projesi, İç Anadolu bölge toplantısını Ankara TFSF Merkezinde tamamladı.

KAMUOYUNA DUYURU
KAMUOYUNA DUYURU
TFSF Yönetimi 4.Uluslararası Malatya Fotokamp’ında..

Aramıza Hoş Geldin ARKAPLAN
Aramıza Hoş Geldin ARKAPLAN
"Memleketimden Görsel Hikâyeler" adlı Belgesel Fotoğraf Projesi toplantısı Akdeniz ve Doğu bölgeleri katılımcı derneklerin üyelerine yönelik olarak Adana'da 9-10 Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleşti.

Aramıza Hoş Geldin YÜRÜÇEK
Aramıza Hoş Geldin YÜRÜÇEK
‘’Memleketimden Görsel Hikâyeler’’ adlı Belgesel Fotoğraf Projesi toplantısı Ege bölgesi katılımcı derneklerin üyelerine yönelik olarak Muğla'da 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleşti.

14 Mayıs 2018 GPU Fotoğraf Sergisi / TFSF Sanat Galerisinde açıldı..