TFSF YARIŞMA TEMSİLCİLİĞİ EĞİTİMİ YAPILDI

TFSF YARIŞMA TEMSİLCİLİĞİ EĞİTİMİ YAPILDI


Federasyonumuzun yarışmalarda görevlendireceği ‘TFSF Temsilcisi’ Eğitimi 18 Kasım 2017 Cumartesi günü Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu merkezinde yapıldı.

TFSF’ye üye 18 Fotoğraf Sanatı Derneği’nden 25 temsilci adayının katıldığı eğitimler, TFSF YK üyeleri Abdullah Sezgin ve Ömer Gemici, TFSF Yarışma Temsilcisi Zafer Gazi Tunalı ve TFSF Bilgi İşlem Sorumlusu Engin Çalışır tarafından verildi.

TFSF Yarışma Temsilciliği eğitiminde, yarışma online giriş sistemlerinin tanıtımı, yarışma simülasyonu ve yarışmalarda TFSF temsilcilerinin görev ve sorumluluk alanları kapsamında yapacakları görevler ayrıntılı olarak sunuldu.

Eğitimlere geçilmeden önce temsilci adaylarına bir konuşma yapan TFSF Yönetim Kurulu Başkanı Yrd.Doç.Dr. A. Beyhan Özdemir, temsilci adaylarına üstlenecekleri görev ve sorumlulukların önemi hakkında açıklamalarda bulundu.

Eğitimlerini başarıyla tamamlayarak TFSF Yarışma Temsilciliği görevine ilk adımlarını atan katılımcılara temsilci eğitim sertifikalarını veren Federasyon yönetim kurulu başkanı Özdemir, sorumluluk duygusuyla TFSF Yarışma Temsilciliği görevine talip olmalarından dolayı adaylara teşekkür edip başarılar diledi.