FIAP Genel Kurulu Güney Afrika'da

Türkçe için kapat
 
Değerli Dernek Başkanlarımız ve delegelerimiz,
 
Fiap'ın genel kurulu bu yıl Güney Afrika'da 11- 17 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. 
 
Organizasyonu yapanlar bu etkinlik öncesi ve sonrası olmak üzere çeşitli fotoğraf aktiviteleri koymuş durumdalar.
 
TFSF olarak FIAP ilişkilerinde görevli olan arkadaşlarımız resmi programa katılacaklardır. 
 
Ancak benim şahsi görüşüm ve deneyimlerim sonucu  bu tip etkinlikliklere Türkiye'den  daha çok katılım olması yönünde. Bir çok kez katıldığım bu etkinliklerde Türkiye çok kısıtlı sayıda katılım sağlarken başka ülkelerden yoğun ilgi vardı. 
 
Bu etkinlik programında 2 bölüm vardır, biri resmi bölüm ki TFSF temsilcileri katılacak, diğeri gayrı resmi ve  tüm katılımcılara açık kısım. Bu bölümlerde  bir çok ülkeden fotoğraf dostu kazanma  şansınız olmakta, değişik mekanlarda fotoğraf çekme imkanınız da olmaktadır. Bu etkinliğe katılmak için aranan koşul FIAP life card sahibi olmak, tabii birde ödemeleri yapmak. Bu nedenle size aşağıda bulunan katılım form vb bilgileri gönderiyorum. Derneğiniz üyesi ve fiap ünvanlı ve Fiap life card sahibi dostlarla paylaşırsanız sevinirim.
 
Gitmeye karar veren ve kayıt yaptıran arkadaşlar olursa lütfen benimle temasa geçmelerini sağlayın, bu kişilere TFSF adına Türkiye logolu t-shirt , şapka vb gibi sürprizlerimiz olacak ve bu etkinlikte birlikte olmaktan mutlu olacağım.
 
Bilgileri Fiap Life Kart sahibi üyelerinize iletmeniz ricasıyla,
 
Sevgi ve saygılarımla
 
Dr. Sefa Ulukan
Başkan Yardımcısı
Uluslararası İlişkiler Sorumlusu