TFSF Yönetim Kurulu Salihli’de…

TFSF Yönetim Kurulu Salihli’de…

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Yönetim Kurulu, 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde Manisa Salihli’de gerçekleştirilen Salihli Fotoğraf Derneği (SALFOD) ile Salihli Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu 2. Salihli Fotomaratonu etkinliğinde fotoğraf dostlarıyla bir araya geldi.

Türkiye’nin farklı yerlerinden gelen fotoğraf sanatçıları ile federasyonun bir arada olması ve paylaşımların sağlanması için yönetim kurulu toplantısı Ege’nin kalbinde yer alan Salihli ilçesinde yapılmıştır. Organizasyona katılan, federasyona üye olan ve olmayan dernek başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve üyeleri ile bilgi paylaşımları yapılmıştır. 

SALFOD’un federasyona üyeliğinin kabulüyle dernek başkanı Mustafa Dönmez’e, TFSF flaması ve Üyeliğe Kabül Belgesi TFSF YK Başkanı Beyhan ÖZDEMİR tarafından takdim edilmiştir. SALFOD’un üyeliği ile Türkiye'deki üye fotoğraf dernekleri sayısı 58’e yükselmiştir. Üye dernek sayısının artması ile fotoğraf sanatının ülkemiz çapında yaygınlaşması, dernekler arasındaki işbirliklerinin gelişmesi ve ortak çalışmalarla fotoğraf sanatındaki bilgi paylaşımının artması ülkemiz fotoğrafı için sevindirici gelişmelerdir. 

 

11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında, üyemiz olan SALFOD ile Salihli Belediyesinin yöneticilerinin ve üyelerinin çabalarıyla yapılan fotomaraton başarıyla sonuçlanmıştır. SALFOD, MARFOD ve FRİG fotoğraf derneklerinin değerli üyelerinin fotoğraflarından oluşan karma sergileri hem Salihli halkı hem de fotoğraf severlerle ziyaret etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Zengin bir coğrafyaya sahip olan Salihli, tarihi yapıları ve günümüz değerlerini fotoğraflayarak ölümsüzleştirmek isteyen tüm fotoğrafçılara kapısını açmıştır. SALFOD Başkanı Mustafa Dönmez ile yönetim kurulu ve üyelerine, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya, etkinliğe katılan, emek veren herkese teşekkür ediyoruz. 

 
TFSF Yönetim Kurulu