2019/064 Karabük-Yenice Foto-Film Fest Fotoğraf Maratonu ve Kısa Film Yarışması

Düzenleyen Kurum: Karabük Valiliği
TFSF Onay No 2019/064
Yarışma Türü / Durumu: Ulusal / Sonuc
Bölümler: Sayısal (Dijital) Renkli > D.
Son Katılım Tarihi: 16.11.2019
Seçici Kurul Toplanması: 17.11.2019
Sonuç Bildirim Tarihi: 17.11.2019
İlgili Kişi: Kamil ŞEN
Telefon No: 0542 457 57 81
@ Posta: kamilsen78@hotmail.com
Tfsf Temsilcisi: Ender Ozan ALBAYRAK
Tfsf Temsilci @ Posta:
Türkçe Şartname Linki: Katılım Formu (TR)





Detay Bilgi:

 

Sonuç Bildirim Listesi için tıklayınız.

 

1. Emrullah AKGÜN - Hakkari

2. Kemal ÖZKILIÇ - Giresun

3. Emre BOSTANOĞLU - Kocaeli

Yenice Kaymakamlığı Ö.Ö - Mehmet ASLAN - Hatay

BAKKA Ö.Ö - Kemal ÖZKILIÇ - Giresun

Işık Çelik Ö.Ö - Hilmi PEKEL - İstanbul

Mansiyon - Taner RAGIPOĞLU - Kocaeli

Mansiyon - Cemil BELDER - Safranbolu

Mansiyon - Özge BEKÇİLİ - Zonguldak

...

SERGİLEMELER

Abdurrahman ÇETİN - Sakarya

Alaattin ŞENOL - Sakarya

Ali CAN - Konya

Ali EFE - Kayseri

Burak ORTA - Sakarya

Burak ORTA - Sakarya

Cemal Onur UÇAN - Antalya

Emrullah AKGÜN - Hakkari

Enes EROĞLU - Karabük

Enes EROĞLU - Karabük

Ercan TETİK - Karabük

Faruk TURNA - Sakarya

Hakan AYDIN - Bursa

Halil İbrahim ALMERAL - Zonguldak

Hanife ERKAN - Ankara

İsmail DEVELİOĞLU - Kayseri

Kadir EVCİ - Bolu

Kahraman BEKÇİLİ - Zonguldak

Kahraman BEKÇİLİ - Zonguldak

Korhan KILIÇ - İstanbul

Levent ATEŞ - Konya

Levent ATEŞ - Konya

Mehmet Akif MOLLAOĞLU - Hatay

Mehmet ASLAN - Hatay

Mehmet ASLAN - Hatay

Mehmet Can DÜZGÜN - Düzce

Murat İBRANOĞLU - Kocaeli

Mustafa Bülent YILMAZ - İstanbul

Mustafa Bülent YILMAZ - İstanbul

Mustafa CEBECİOĞLU - Konya

Mustafa CEBECİOĞLU - Konya

Mustafa KILIÇ - Bursa

Mücahit GÖKTAŞ - İstanbul

Nadire GÜNDAY - Aydın

Nihal Gamze TETİK - Karabük

Orhan KÖSE - Ankara

Osman ÇİÇEKYURT - Kayseri

Seçkin YENİCİ - Aydın

Servet SEZGİN - Sakarya

Sevilay KABLAN YAVUZ - İstanbul

Seyit KONYALI - Konya

Seyit KONYALI - Konya

Seyit KONYALI - Konya

Tuna ÖZATA - Sakarya

Tuna ÖZATA - Sakarya

Tuna ÖZATA - Sakarya

Uğur BULUT - Gümüşhane

Uğur BULUT - Gümüşhane

Veyis POLAT - Tokat

Yüksel AÇIKGÖZ - Konya